Reference

Podívejte se na naše instalace tepelných čerpadel, fotovoltaických elektráren nebo solárního ohřevu vody. Prolistujte si naše realizace, které jsme na desítky let naší působnosti uskutečnili. Podívejte se na příklady a přínosy na příkladech z praxe. 

Tepelná čerpadla

Fotovoltaika

S výkonem 5,0 kWp
Fotovoltaická elektrárna v Dolanech

Jak řešení vypadá

Jedná se o instalaci fotovoltaické výrobny o výkonu 5,0 kW. Zdrojem stejnosměrného elektrického napětí je 20ks fotovoltaických panelů Canadian Solar CSI CS6P o jmenovitém výkonu 250Wp zapojených v jedné skupině na střeše rodinného domu v Dolanech.
Pro konverzi stejnoměrného napětí solárních panelů na střídavé síťové napětí slouží třífázový střídač Kostal PIKO 5,5. Zařízení pracuje v režimu Přebytky do distribuční soustavy.
Fotovoltaická elektrárna v Dolanech
S výkonem 3,25 kWp
Fotovoltaická elektrárna v Rokycanech

Jak řešení vypadá

Jedná se o instalaci fotovoltaické výrobny o výkonu 3,25 kW. Zdrojem stejnosměrného elektrického napětí je 13ks fotovoltaických panelů Canadian Solar CSI CS6P o jmenovitém výkonu 250Wp zapojených v jedné skupině na střeše rodinného domu v Rokycanech. Tato instalace rozšiřuje stávající fotovoltaickou výrobnu(3,6kWp), ale pracuje nezávisle s vlastním jednofázovým střídačem PVI 3,0, který slouží pro konverzi stejnoměrného napětí solárních panelů na střídavé síťové napětí. Zařízení pracuje v režimu Přebytky do distribuční soustavy.
Fotovoltaická elektrárna v Rokycanech
S výkonem 4,6 kWp
Fotovoltaická elektrárna v Blovicích

Jak řešení vypadá

Jedná se o instalaci fotovoltaické výrobny o výkonu 4,6 kW. Zdrojem stejnosměrného elektrického napětí je 20ks fotovoltaických panelů Canadian Solar CSI CS6P o jmenovitém výkonu 230Wp zapojených ve dvou skupinách na střeše rodinného domu v Blovicích. Pro konverzi stejnoměrného napětí solárních panelů na střídavé síťové napětí slouží jednofázový střídač PVI 4,2. Zařízení pracuje v režimu Přebytky do distribuční soustavy.
Fotovoltaická elektrárna v Blovicích
S výkonem 14,75 kWp
Fotovoltaická elektrárna v Praze

Jak řešení vypadá

Jedná se o instalaci fotovoltaické výrobny o výkonu 14,75 kW. Zdrojem stejnosměrného elektrického napětí je 59ks fotovoltaických panelů Lintech Solar LS 200 Premium o jmenovitém výkonu 250Wp zapojených v pěti skupinách na střeše sídla firmy v Praze - Dolních Měcholupech. Pro konverzi stejnoměrného napětí solárních panelů na střídavé síťové napětí slouží dva třífázové střídače Fronius IG Plus: 80-V3 a 100-V3. Zařízení pracuje v režimu Přebytky do distribuční soustavy.
Fotovoltaická elektrárna v Praze

Solární ohřev vody

Ozvěte se nám hned teď

Být našim zákazníkům po ruce je důležité. Kdyby cokoliv, v západních Čechách jsme za hodinu u vás.

Poslouží nám pro přesnější kalkulaci služeb.
Ozvěte se <u>nám hned teď</u>
7:00 - 15:30 (Po - Ne)
Domažlická 116/223, Plzeň