Kontaktní formulář
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Aktuální nabídka
Žádné články nejsou k dispozici.

Solární systémy - produkty Stiebel Eltron

Solární ohřev značky STIEBEL ELTRON se vyznačuje enormním pohlcováním slunečního záření, minimálním vyzařováním do okolí a mimořádnou životností. Díky všem technickým součástem dosáhnete extrémně vysoké účinnosti vyšší než 80 %. Solární systémy jsou vyráběny z ekologicky neškodných materiálů v nejvyšší kvalitě zpracování. Díky rozmanitosti nabízených produktů jsme schopni zajistit solární ohřev vody a přitápění téměž pro každý objekt. Solární panel je nabízen v několika variantách provedení. Nabízené solární systémy se skládají z následujících komponent.

Nabízený sortiment

Plochý kolektor k montáži na střechu SOL 27 premium - Díky perfektnímu energetickému zisku se nový kolektor prezentuje jako prvotřídní produkt. Navíc boduje rychlou montáží a flexibilními možnostmi instalace.
Plochý kolektor k montáži na střechu SOL 27 basic - Základní varianta SOL 27 basic oslní svým dobrým poměrem cena - výkon.
Plochý kolektor k vestavbě do střechy SOL 23 premium - Kolektor k vestavbě do střechy SOL 23 premium je přesvědčivým řešením nejen díky elegantní integraci do prostoru střechy, oslní také vysokou výkonností.
Kompaktní solární instalace SOKI basic - Kompaktní řešení pro flexibilní aplikace.
Kompaktní solární instalace SOKI 6 a 7 plus - Tyto kompaktní solární instalace nabízejí více komfortu díky integrovanému regulátoru.
Solární zásobník teplé vody SBB 300-600 plus - Solární zásobníky řady SBB .. plus zajišťují teplou vodu pro vaši domácnost.
Stacionární solární zásobník teplé vody SBB 751/1001 SOL - Velkoobjemový zásobník je ideální k zásobování dvougeneračních domů a nebytových objektů teplou vodou.
Solární topný akumulační zásobník SBP 700 E SOL - Díky svému velkému objemu je akumulační zásobník optimálně vhodný k podpoře topení se solárními systémy.