Kontaktní formulář
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Aktuální nabídka
Žádné články nejsou k dispozici.
Domovská stránka > Tepelná čerpadla Beroun

Tepelná čerpadla Beroun

Chcete topit ekonomicky, ekologickybez námahy? Ať už stavíte nový dům, nebo plánujete změnu a obnovu topného systému, tepelná čerpadla jsou ideální variantou, která je pro vás dosažitelná i v Berouně a okolí. 
gruppbild_air__greenline-c_greenline-he_ni-fr-n

Ekologicky šetrné s rychlou návratností investice

Tepelná čerpadla patří mezi alternativní zdroje tepla, která se rok od roku stále více dostávají do popředí. Ve většině případů znamenají razantní snížení finančních nákladů v porovnání s dosavadním vytápěním. Ideálním řešením jsou pak i do novostaveb, kde je plánováno podlahové topení nebo radiátory. Systém se dá optimálně použít i pro ohřev vodyNávratnost investice se pohybuje od 3 do 5 let, samozřejmě záleží na konkrétních okolnostech a dispozicích. Navíc pokrýt počáteční náklady vám může pomoci státní dotace - Kotlíkové dotace, Nová zelená úsporám.

Topte a ušetřete desítky procent

Oproti běžnému elektrokotli nebo plynovému kotli ušetříte používáním tepelného čerpadla desítky procent nákladů. V případě elektrokotle se i s předpokládáním zdražování energie může jednat o úsporu až 50%.

Jsme specialisté na tepelná čerpadla v Berouně a okolí.
Pomůžeme vám s výběrem i dokumentací

S výběrem správného tepelného čerpadla si nemusíte lámat hlavu. Rádi vám pomůžeme a se všemi variantami a možnostmi vás rádi seznámíme. Vyřídíme za vás i potřebnou projektovou dokumentaci a zajistíme vám kompletní dodávku tepelného čerpadla v Berouně a okolí. 
 
 

Naíbízíme vám 4 typy tepelných čerpadel:

Kontaktujte nás a my vám pošleme nezávaznou cenovou poptávku nebo se domluvíme na případném řešení.