Kontaktní formulář
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Aktuální nabídka
Žádné články nejsou k dispozici.
Domovská stránka > Dotace na tepelná čerpadla 2019

Dotace na tepelná čerpadla 2019

Ekonomickýekologický systém vytápění rodinného domu nebo jiných interiérů a ohřevu vody nemusí být utopií. Tepelná čerpadla jsou moderním alternativním zdrojem tepla, který má řadu předností. Nebojte se počáteční investice, finance se vám vrátí do několika let. Navíc můžete využít i státní podpory, která může znamenat podstatnou finanční injekci pro váš projekt.
Dotace na tepelné čerpadlo 2019

Nepromarněte šanci. Kotlíkové dotace jdou do finále

Zásadní státní podporu můžete na pořízení tepelného čerpadla a rekonstrukce stávajícího systému topení získat prostřednictvím takzvaných Kotlíkových dotací. V současné době probíhá závěrečná 3. výzva. Není nač čekat. Vyměňte svůj dosluhující kotel na tuhá paliva za moderní systém vytápění.

Dotace pokryjí:

  • 80% způsobilých výdajů na pořízení TČ
  • 120 000 Kč způsobilých výdajů na pořízení TČ

Obraťte se na váš kraj, dotace se vypisují v průběhu roku

Kotlíkové dotace jsou v gesci jednotlivých krajů a požádat o ně můžete elektronicky. Nejvíce si musíte pospíšit ve Středočeském kraji, kde registrace do systému probíhá v červnu 2019. V červenci pak finanční podporu bude vypisovat Karlovarský kraj. Plzeňský kraj nabízí šanci získat podporu ve 3. kole dotací na podzim stejného roku. Informace o registaci v ostatních krajích zjistíte během pár kliknutí na internetu.

Podporu znamenají Kotlíkové půjčky a Nová zelená úsporám

Státní podporu na pořízení nového zdroje tepla můžete získat i dalšími způsoby. Jedním z nich jsou takzvané Kotlíkové půjčky. Další alternativou je program Nová zelená úsporám, která je kromě jiného určena na výměnu zdrojů na tepelná čerpadla, kotle a biomasu. Tato forma státní podpory může pokrýt až 50% způsobilých výdajů. Registrovat se můžete prostřednictvím internetového formuláře do 31. prosince 2021.
IVT Nordic Inverter

Pořiďte si tepelná čerpadla.
Pomůžeme vám s výběrem i dokumentací

Pomůžeme mám s výběrem správného tepelného čerpadla. Vyřídíme za vás i potřebnou projektovou dokumentaci a zajistíme vám kompletní dodávku tepelného čerpadla. Zaměřujeme se především na západní polovinu České republiky. 
 
 

Zajistíme vám 4 typy tepelných čerpadel:

Ozvěte se nám a my vám pošleme nezávaznou cenovou poptávku nebo se domluvíme na případném řešení.